Zdravotní aspekty používání FAR-IR ANIONových vložek

Moderní životní styl, náročnost úkolů a požadavků které jsou na současné ženy kladeny, zvyšují zátěž na ženský organismus a tím zvyšují potřebu udržení vysokého standardu intimní hygieny a současně požadavek na komfortní a časově nenáročný způsob ošetřování a regeneraci organismu.
 
Díky možnosti použití kvalitních sanitárních produktů které ženu chrání, lze případným problémům účinně a efektivně předejít.
 
Proto výběrem kvalitních hygienických vložek ( zde VIDEO ) nedochází pouze k ochraně vlastního zdraví kontaktní pokožky, ale i zabránění průniku patogenů k vnitřním pohlavním orgánům a močovým cestám a tímto způsobem řešíme komplexně prevenci před vnitřními onemocněními a současně dochází k psycholéčebnému efektu, zvýšení sebedůvěry a sebeúcty.
 
Výrobky nabízejí fyzickou ochranu ( neinvazivní barieru ) reprodukčních orgánů pomocí tří hlavních charakteristik a to jsou sucho, extrémně vysoká nasákavost a prodyšnost vložky.
 
Hi - Tech řešení je použití FAR-IR a ANION technologie prostřednictvím vložení čipu ( far ir anion pásku ) dovnitř hygienické vložky. Více informací o těchto technologiích se dozvíte v příslušných sekcích webového katalogu. Pro zdárný výsledek vývoje a srovnání nejdůležitějších vlastností vložek co se týče komfortu a kvality, byly při vývoji našich výrobků použity nejlepší výrobky těch nejprestižnějších světových značek výrobců hygienických vložek. Našim cílem bylo vyrobit nejlepší vložky na světě a tento cíl se nám podařilo naplnit.
 
FAR-IR (fair-infrared) ANIONový čip uvolňuje při použití vložky aniony - ve vysoké koncentraci ( až kolem 6000 jednotek na cm3 ), které plní antiseptickou, antimykotickou a antibakteriální funkci a výrazně eliminuje zápach a jiné nežádoucí efekty (svědění a pod..) související s těmito fyzikálními procesy. Proto tyto vlastnosti hrají důležitou a neoddiskutovatelnou a výsostně pozitivní roli nejen ve fyzickém zdravotním stavu, ale i psychické pohodě ženy.

Nezávisle od použití Hi - Tech materiálů použitých ve zdravotnictví, tvořících podstatnou část úspěchu těchto produktů, je zdraví ženy i odrazem pozitivních psychologických aspektů, které přináší právě i naše unikátní řešení.

Far Ir anionové hygienické vložky mají speciální strukturu složenou z osmi vrstev, díky které poskytují maximální komfort a funkčnost což jsou aspekty, které moderní žena vyžaduje.

 

  1. Vrstva 1 : hedvábně jemný povrch pro rychlou absorbci
  2. Vrstva 2 : zvláštní zvýšené přídavné lemy na obou stranách
  3. Vrstva 3 : FAIR - IR a Anionový regenerativní čip
  4. Vrstva 4 : prachotěsná papírová vrstva
  5. Vrstva 5 : aktivní - kapalinu absorbující ( savý ) materiál ( japonská výroba ), až pětinásobně účinnější než absorpční ( nasákavá ) schopnost jiných vložek
  6. Vrstva 6 : prachotěsná papírová vrstva
  7. Vrstva 7 : vysušující a vzduchopropustná základní vrstva
  8. Vrstva 8 : syntetická, prodyšná hygienická ochranná vrstva ( stupeň kvality potravinářského materiálu ), nepropouští kapaliny

Anionky koupíte v internetovém obchodě Papilios ZDE
 

Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.papilios.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.papilios.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   další informace