Vlastnosti ANION technologie obecně

Aniony jsou záporně nabité částice v prostředí okolo nás. Ovšem v každém prostředí se nenachází stejná koncentrace těchto částic. Jejich koncentrace má přímý vliv na prostředí a jeho kvalitu. Ovlivňuje fungování živých organismů a fyziologických procesů v těchto organismech.
 
Jiná koncentrace anionů se nachází v horském zalesněném prostředí a jiná koncentrace anionů se nachází a ovlivňuje organismy v městském prostředí. Rozdíl v koncentraci anionů v mezních prostředích je fatální a může výrazně ovlivnit kvalitu fyzického i psychického zdraví člověka. Z důvodu extrémně nízké koncentrace anionů v přeurbanizovaném městském prostředí dochází k snižování regenerativních schopností buněk organismu a dochází k zvyšování citlivosti na patogenní vlivy : stres, alergie, snižování imunity a pod…
 
Anionová technologie využívá přirozenou vlastnost záporných iontů – anionů, která spočívá v uvolňování vyššího množství kyslíku do prostředí a ve fixaci a vylučování patogenních částic z organismu, tímto dochází k zvýšení hygienického komfortu a také pozitivního vlivu na regenerační schopnost a zdraví organismu.
 
Aniony jsou negativně nabité ionty – částice, které pohlcují a neutralizují patogenní vlivy materiálů jako jsou prach, choroboplodné zárodky, bakterie a jiné škodlivé látky. Výraznou měrou ovlivňují bakteriální, houbové a plísňové procesy a výrazně eliminují pachy které s těmito procesy souvisejí. Jejich dostatečná přítomnost ve styku s organismem má za následek zvýšení koncentrace, zlepšení fyziologické i duševní pohody, zlepšení nálady a zvýšení regeneračních schopností organismu. Zvýšením přísunu anionů získáme pro organismus výrazný podpůrný přírodní prostředek pro udržování odolnosti a vitality a trvale udržitelného zdraví. Pravidelný přísun zvýšené koncentrace anionů zajistíme organismu používáním běžných hygienických potřeb, ovšem s přídavkem anionových pásků a vláken, které byly k tomuto účelu vyvinuty za použití nanotechnologií.
 
Z výsledků empirických historických i klinických zkušeností je zřejmé, že aniony mají výrazný vliv na zdraví člověka a jejich dostatečné množství v prostředí má výrazný a pozitivní vliv přímo na zdraví, kondici a regenerační schopnosti organismu. Výhodou anionů je, že se aktivují z aplikačního produktu vlhkostí a ovlivňují fyzikální procesy pouze v organismu, který je s tímto produktem v přímém fyzickém kontaktu. Neovlivňuje jakékoliv procesy v jeho okolí.
 
Právě pro své vlastnosti přišli vývojové týmy k předpokladu, že tuto technologii lze využít při výrobě hygienických vložek ( zde VIDEO ) a dalších výrobků, které přicházejí do styku s lidskou pokožkou a lze je aktivovat například zvýšenou sekrecí potních žláz, což má za následek uvolňování anionů z přenosového produktu ( hygienické vložky, zdravotní krycí tampony, potní pásky a bandáže, elastické fixátory, náplasti, vložky do obuvi, ponožky, rukavice a pod…).
 

Možné použítí anion technologie

Kvalitní hygiena a čistota má preventivní účinek a za následek eliminaci bakterií, virů a současně souvisejících pachů.
 
Nepopiratelný je i jejich pozitivní vliv na psychickou pohodu ženy, které zvýšení komfortu při těchto přirozených fyziologických procesech přináší pocit pohody, čistoty a jistoty.
Nedostatek anionů může mít za následek pocit únavy, deprese, závratě, bolesti hlavy a dušnost.
 

Anionové výrobky obecně působí jako prevence v případě :

 
 
 
 • ovariální cysty
 • kvasinkové infekce
 • genitálního herpesu
 • děložního myomu
 • cervikální eroze
 • hormonální nerovnováhy
 • nepravidelného menstruačního cyklu
 • zánětu močového měchýře
 • ovládání močový měchýře
 • potíží s prostatou
 • hemoroidů
 • krvácení do tlustého střeva
 • zvýšeného krevního tlaku
 • syndrom diabetické nohy
 • při regeneraci otevřených ran
 • kožních onemocněních

Aniony působí obecně jako stimulanty pro zajištění rovnováhy krevního tlaku, zvyšují odolnost vůči bakteriálním infekcím, snižují účinky zánětů, snižují zápach, odstraňují únavu, zlepšují účinky při detoxikaci organismu.

Anionová technologie je nyní již obecně hojně používána i v souvislosti s prevencí a léčením jiných patologických vlivů na organismus, nejen v souvislosti s reprodukčními orgány, ale i trávícím systémem, krevním oběhem, povrchovými poraněními a jsou hojně využívány pro podporu procesu rychlého hojení a pod…Použití FAR-IR a Anionové technologie bylo možné díky možnosti komerčního využívání nanotechnologií, které byly donedávna finančně nedostupné pro jakékoliv běžné aplikace a využití ve výrobcích denní spotřeby.
 
Anionky koupíte v internetovém obchodě Papilios ZDE
Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.papilios.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.papilios.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   další informace