České plenkové kalhotky

Plenkové kalhotky Papilios  

Plenkové kalhotky Papilios jPapilios Bamboo Designsme navrhli na základě našich dlouhodobých zkušeností jak z vlastního "látkování", tak z ohlasů našich zákazníků. Na trhu s látkovými plenami jsme od roku 2009.

Vzali jsme to nejlepší a nejpraktičtější z námi prodávaných plenkových kalhotek a navrhli a nechali vyrobit naši první ryze českou plenu - kapsovou PAPILIOS BAMBOO. Dále pak přibyly Papilios Bamboo Design s designovým úpletem ve verzi jak nekapsové, tak kapsové - Papilios Design Pocket. A samozřejmě jsme mysleli na potřebý spánek miminek a maminek a vyrobili skvěle savou noční plenou Papilos Hemp jak v nekapsové, tak i v kapsové verzi. 

Plenkové kalhotky Papilios jsou vyrobeny z materiálu vyrobeného u nás v ČR. Pouze u plen řady DESIGN je použit dovozový materiál, který je certifikován pro děti do 3 let.

Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
vyberte podkategorii

Co jsou kapsové plenkové kalhotky a proč je máme rádi?

Kapsové plenky mají na zadní části otvor (kapsu), do které se vkládají savé vrstvykapsa u plenkových kalhotek Papilios Hemp

Proč je máme rádi? Protože:

  • chceme plenu štíhlou
  • chceme plenu s variabilní savostí (do kapsy vložím cokoliv co saje a tehdy když to potřebuji)
  • chceme aby nám rychleji uschnula (není problém všít do plenkových kalhotek x savých vrstev, ale doba schnutí je pak extrémně dlouhá)
  • chceme, aby se nám dobře vyprala (vkládací plenu vytáhneme z kapsy a pereme zvlášť)
  • chceme přebalit rychle - savé vrstvy si předem vložim do kapsy a dítěti pak jen zapnu kalhotky
  • chceme ušetřit (nemusíme řešit jaká vkládací plena bude na zadečku, vše je schováno v kapse, např starý savý froťák)
Copyright © www.papilios.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.papilios.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   další informace