O nás

Vážení návštěvníci a doufám, že později i zákazníci Papilios, dovolte se nám představit.

Jsme menší rodinná firma, která vznikla v roce 2008. Co nás k tomu přivedlo? Bylo to zdraví našeho chlapečka, který měl po narození problémy s kvasinkoou infekcí. Dcera zjistila, že důvodem mohou být jednorázové pleny. Řešením bylo používání látkových místo jednorázových plen. A to se ukázalo jako správné. V roce 2008 byla nabídka látkových plenkových kalhotek nic moc, a tak se dcera rozhodla něco nového přivézt z Anglie. No a pak tu byly kamarádky, známí a už jen krůček k tomu založit eshop. A pak si maminky chtěly vše osahat a tak jsme otevřeli  kamennou prodejnu ve Zlíně.

A jak tak zákazníci chodili a chodili a ptali se proč nemáme české plenky, rozhodli jsme se využít vlastní zkušenosti z používání látkových plen, připomínky a nápady našich zákazníků a začali s vlastní výrobou.

Přemýšleli jsem znovu nad názvem a i když jsme sklízeli mnohokrát kritiku za špatně čitelné logo - graficky ztvárněný Papilios, kdy na ocásku jsou písmena O a S zpracována do symbolu motýla, stejně jsme u Papilios zůstali. Papilio je latinsky motýl a pro nás symbol jemnosti, křehkosti, kterou se snažíme společně s elegancí a krásou promítnout do našich výrobků.

Papilios ZlínJsme nejen podnikatelé, ale především rodiče, proto máme mnoho zkušeností v oblasti komplexní péče o miminka. Na našich stránkách nalezente ty nejvybranější produkty, se kterými máme osobní zkušenost.

Naše zásady a nabízený sortiment na prodejně Papilios a v eshopu www.moderni-latkove-pleny.cz

  • Šířkou nabídky se nesrovnáme s velkými e-shopy či prodejními galeriemi, nabízíme pouze to, co sami můžeme 100% doporučit.

Veškeré zboží máme odzkoušené na našich dětech, vnoučatech, dětech kamarádů, známých či externích spolupracovnících. Vždy, před zařazením nabídky do sortimentu, také pečlivě studujeme recenze, a to české i zahraniční, pakliže se jedná o importovaný výrobek.

  •   Zakládáme si na úzké spolupráci s našimi zákazníky.

Doručením objednávky naše práce nekončí. Díky tomu, že zboží velmi dobře známe, nabízíme také poradenství a kurzy, které vám pomohou nejen s výběrem, ale i s používáním. Jinými slovy, jsme tu pro vás, pokud potřebujete poradit, vysvětlit, naučit či pomoci.

  • Naším hlavním sortimentem jsou moderní látkové pleny.

Nabízíme široký sortiment všech typů látkových plen: plenkové kalhotky, svrchní kalhotky, pleny vše jednom a čtvercové pleny. Pleny jsou vyrobené z tradičních i moderních materiálů, proto u nás naleznete pleny bavlněné, bambusové, pleny z mikrovlákna či mikrofleece, ale i z konopných vláken. Vyberete si také praktické doplňky a vychytávky, které přebalování do látkových plen usnadňují.

  • Objevujeme pro vás značky, které slaví úspěch po celém světě.

Vyzkoušejte třeba skvělé šátky a nosítka na miminka holandské značky ByKay. Pro tento sortiment jsme záměrně vybrali jediného výrobce, který podle nás splňuje všechny důležité parametry, a tedy kvalitu, design i příjemnou cenu. Tato značka nabízí také mnoho typů nosítek (od ledny 2015 přibudou nově i ergonomická nosítka).

Nadchnou vás i praktické zavinovačky, a to klasické, „easy“ i „chytré“, a dále spací pytlíky a deky značek Aden+Anais, SootheTime a Little Angel.

Pokud sháníte vysoce kvalitní kočárky, jídelní židličky, doporučujeme úžasnou značku Mamas & Papas. 

Vlasta Osvaldová, majitelka Papilios a eshopu www.moderni-latkove-pleny.cz

Copyright © www.papilios.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.papilios.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   další informace