Počet položek: 0 0,- Kč

Cashback

Papilios Cashback  Předvánoční Papilios CASHBACK

   získej zpět 10% z nákupu

 

   Jak získat bonus

 1. V termínu akce (13.-6.12.2020) nakupte nad 1.500 Kč jako registrovaný zákazník.

 2. V rekapitulaci objednávky vyberte položku CASHBACK , která se Vám automaticky nabídne

 3. Objednávku uhraďte

 4. Po uplynutí doby na odstoupení od smlouvy (14 dnů) Vám pošleme email se slevovým kodem na další nákup

Je na Vás kolik peněz získáte!

*Akce platí na www.papilios.eu (eshop www.papilios.eu a babybutik Papilios Zlín, Bartošova 5532 (Prodejní pasáž Zlínstav)

Podrobná pravidla kampaně Papilios Cashback

získej zpět 10% z nákupu (dále jen jako „Kampaň“)

 1. Organizátor Kampaně: ECODAYS s.r.o. Zámecká 508, 76314, IČ: 28333471, DIČ: CZ28333471 ,společnost zapsána u O.R.Brno oddíl C, vložka 61931/1(dále jen „Organizátor“ nebo „Organizátor Kampaně“)

 2. Účastníkem Kampaně se může stát každá fyzická osoba starší 18 let s místem bydliště nebo s doručovací adresou na území České republiky, nebo fyzická a právnická osoba, která je podnikatelem ve smyslu ustanovení § 420 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Občanský zákoník“) (např. OSVČ, obchodní společnost) s místem podnikání nebo sídlem na území České republiky, která splní podmínky účasti v Kampani. V případě účasti osoby mladší 18 let se tato může účastnit pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce (dále jen „Účastník“). Z účasti jsou vyloučeny osoby v pracovním vztahu s Organizátorem nebo se společnostmi, které se podílejí na jakékoliv marketingové, prodejní nebo reklamní Kampani Organizátora a dále i osoby v jakémkoliv příbuzenském či obdobném vztahu s těmito osobami, zejména osoby vyjmenované v § 22 Občanského zákoníku.

  Kampaň je určena výhradně pro maloobchodní prodej. Velkoobchodní partneři jsou z kampaně vyloučeni.

 3. Kampaň probíhá od 13.11.2020 do 6.12.2020

 4. Podmínkou vzniku nároku na Bonus je nákup alespoň za 1.500Kč. V případě, že zákazník odstoupi od smlouvy bonus zaniká.

 5. Po uplynutí 14 dnů nebo doby, kdy ze zákona může zákazník odstoupit od smlouvy, zákazník obdrží na uvedenou emailovou adresu slevový kod v hodnotě 10% ceny zboží včetně DPH. Cena dopravy a platby se nepočítá. (přiklad: zákazník vytvoří objednávku v hodnotě 4.139 Kč , což je zboží za 4.000 + doprava 99 Kč +platba 40Kč a my mu pošleme slevový bonus v hodnotě 400 Kč)

 6. Pokud Účastník od Organizátora neobdrží do 20 dnů e-mail se slevovým kodem, doporučuje se, aby prohledal také SPAM složku svého e-mailu – je možné, že mohla být zpráva Organizátora označena za SPAM, a to buď Účastníkovým poskytovatelem internetu, anti-spamem, nebo jiným nastaveným filtrem. Pokud se Účastníkovi nepodaří e-mail s potvrzením dohledat, je povinen obratem kontaktovat organizátora, kterrá problém vyřeší. Organizátor Kampaně není odpovědný za případné vypršení platnosti Bonusu z důvodu nedoručení či ztráty e-mailu s potvrzením nebo s bonusovým kódem, stejně tak jako za zneužití Bonusu z důvodu zneužití přístupu k e-mailové schránce Účastníka.

 7. Bonus může zákazník čerpat nejdéle 2 měsíce od vystavení slevového kodu.

 8. Další ustanovení

 Organizátor Kampaně si ve výjimečných a zcela odůvodnitelných případech vyhrazuje právo Kampaň ukončit.

 • Vymáhání účasti či Bonusu v Kampani soudní cestou je vyloučeno.

 

 

Potřebujete poradit ? Cashback

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace