Počet položek: 0 0,- Kč

Co jsou aniontové vložky a proč je používat

Aniontové hygienické vložky Love MoonTM

Aniontové vložky "Love MoonTM" se starají o zdraví žen a jsou nenahraditelným pomocníkem při dodržování osobní hygieny každé ženy. Pravidelné používání vložek "Love MoonTM" napomáhá ke zlepšení metabolismu a vnitřní sekrece, posílení imunity, stabilizaci tlaku, eliminaci bakterií, zmírnění zánětu, odstranění nepříjemného zápachu a zbavení  únavy.


5 důvodů, proč používat Love MoonTM

1. Vysoká úroveň komfortu
V porovnání s tradičním povrchem tvořeným z chemických vláken nebo surové bavlny, povrch "Love MoonTM" je vyroben ze speciálně upravené bavlny, která je hladká, měkká, tenčí a celkově pohodlnější.

2. Prodyšnost
Základem aniontových vložek "Love MoonTM" je fakt, že jsou propustné pro vzduch, ne však pro tekutinu. To garantuje výrazně vysší hygienický stupeň produktu a v porovnání s běžnými  neprodyšnými vložkami, "Love MoonTM" nenechávají žádný prostor pro vznik bakterií a následně gynekologická onemocnění.

3. Absorpční schopnost
Povrch aniontových vložek "Love MoonTM" může v průměru absorbovat dvakrát takové množství tekutiny než běžné hygienické vložky. Přírodní polymer okamžitě přeměňuje všechnu tekutinu na krystalky a zabraňuje tak nežiadujému bočnímu závodění.

4. Ochrana zdraví
"Love MoonTM" jsou zdokonalením běžných vložek, pomocí aplikace vysoce technologických ionizátorů. Anionty mohou akumulovat a neutralizovat prach, ničit viry nabité elektrony, pronikat do buněk mikrobů a zneškodnit a tím rušit negativní působení na lidské zdraví. Když koncentrace aniontů dosáhne určitou úroveň, množství mikrobů se prakticky blíží nule. Aniontové čip ve vložkách může vytvářet až 5000 aniontů na 1 centimetr krychlový, efektivně odstraňovat příčiny zánětu vaginální sliznice a také zabraňovat množení bakterií způsobujících různé záněty.

5. Bezpečnost
a) Balení
Vnější obal "Love MoonTM" se skládá z hliníkové fólie, která splňuje hygienický standard potravinářských výrobků. Obsahuje snadno odnímatelný lepicí pásek, který může být znovu použit, zabraňuje navlhání a infikování vložek v něm. Každá hygienická vložka "Love MoonTM" je samostaně vakuově zabalena. To znamená, že je chráněny před kontaminací a garantuje se čistota a bezpečnost.
b) Výplň
poměrnou část většiny vložek na trhu tvoří papírová, která je výsledkem zpracování recyklovaných látek. Během tohoto procesu vzniká v tomto materiálu obrovské množství hydroxidu sodného, bělící prášek, deodorant, a další chemické látky, které vytvářejí velké množství olova, bakterií a choroboplodných zárodků. Tyto chemické látky škoda zásaditémi vnitřnímu prostředí a narušují jeho kyselou a zásaditou rovnováhu. Na druhé straně obsah "Love MoonTM" tvoří apsorbent zabalený do sterilního papíru, který nepropouští částečky prachu.
c) Lepicí pásky
Tradiční hygienické vložky využívají většinou průmyslové lepidlo, které po odstranění vložky zanechává na spodním prádle stopy škodlivého benzenu. Lepidlo používané na "Love MoonTM" je přírodní, zdraví nezávadné a dokonce jedlé lepidlo.


Složení

Aniontové vložky Love MoonTM od firmy WINALITE jsou složeny ze sedmi ochranných vrstev, jež umožní ženám cítit se svěže, komfortně a bezpečně během celého dne.
1. vrstva - povrch vyroben z tenké vrstvy velmi měkké bavlny, která dává pocit svěžesti a       komfortu.
2. vrstva - aktivátor aniontů.
3. vrstva - měkká bavlna, která dává pocit svěžesti a jemnosti.
4. vrstva - vysoce absorbční polymer, který přeměňuje likvidní sekrety na gel, přičemž nemění  svůj objem a udržuje správné pH vnitřního prostředí ženy. (Intimky tuto vrstvu nemají)
5. vrstva - měkká bavlna, která dává pocit svěžesti a jemnosti.
6. vrstva - termoregulační, dýchající, zajišťuje pocit svěžesti a zabraňuje vniknutí vlhkosti do organismu.
7. vrstva - jemná vrstva s proužky ekologického lepidla pro zajištění nejvyššího komfortu i pro velmi aktivní ženy.

 

Typy vložek

1. Dámské hygienické vložky - DENNÍ - Winalite
    Délka 24,5 cm, balení obsahuje 10ks bavlněných denních vložek (modré balení). 

2. Dámské hygienické vložky - intimky - Winalite
    Délka 15,5 cm, balení obsahuje 30ks bavlněných denních vložek (zelené balení).

3. Dámské hygienické vložky - NOČNÍ - Winalite
    Délka 28 cm, balení obsahuje 8ks bavlněných nočních vložek (fialové balení)

Balení produktu

Zákazník má k dispozici výběr ze dvou variant setu v provedení praktického kufříku.


Balení MIX - MULTI:

10 balíčků denních vložek po 10 ks 

4 balíčků nočních vložek po 8 ks

5 balíčků intimek po 30 ks

tester pro identifikaci PH vnitřního prostředí ženy

 

Balení INTIM - MONO:

16 balíčků intimek po 30 ks

tester pro identifikaci PH vnitřního prostředí ženy

Firmám i jednotlivcům nabízíme možnost spolupráce při distribuci tohoto výrobku. Více informaci na info@papilios.eu

 

 

 

 

Potřebujete poradit ? Co jsou aniontové vložky a proč je používat

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace