Počet položek: 0 0,- Kč

O nás

Vážení zákazníci,
děkujeme že jste na našich webových stránkách a doufáme, že se Vám u nás bude líbit a najdete to co hledáteÚžasný.

Jsme rodinná firma, založená v roce 2008 se zaměřením na prodej a osvětu produktů pro přirozenou péči o děti, miminka, maminky. 

Papilios tým

A jak to všechno začalo?

Bylo jaro 2008. Bříško mi rostlo a rostlo a já začínala poslední trimestr. O moderních látkových plenkách jsem věděla už dříve od kamarádky, ale nikdy jsem jim nevěnovala větší pozornost. Na internetu jsem samozřejmě strávila nějaký čas čtením článků o moderním přebalování, o rizicích používání jednorázových plen atd., ale rozhodnutá jsem nebyla. Chlapeček se narodil a já měla nakoupené ekologické nebělené jednorázovky a v podvědomí látkovky. Jenže Šimonek trpěl na úporné kvasinky … Ještě nějaký čas na internetu .., ale to už jsem hledala konkrétní informace a byla jsem rozhodnutá s látkováním začít.
Pořídila jsem si tedy výbavičku pro své miminko. Začínala jsem s plenami Popolini a byla s nimi spokojená. Časem jsem byla víc a víc zvědavá a postupně začala objevovat svět moderních látkových plen jak u nás, tak v zahraničí. Pár kousků, které na českém trhu nebyly, jsem se rozhodla koupit a otestovat sama. Jak to tak bývá, některé za moc nestály, ale na některé jsem nedala (nedám) dopustit. Tak proč ty kvalitní nezkusit dovážet a obohatit tak domácí nabídku?
V našem internetovém obchůdku momentálně najdete úžasné plenkové kalhotky, svrchňáčky a vkládací pleny. plenkové plavky od Nature Babies, Lollipop Baby Products, little LAMB, Baba&Boo (vše dovoz z Anglie). Naši nabídku stále rozšiřujeme a uvádíme na český trh kvalitní novinky v sortimentu moderních látkových plen, doplňků pro přebalování a výrobky s péčí o miminka, děti a maminky souvisejícími.
Jsme přesvědčeni, že návrat k látkovým plenám má smysl. Nejen pro zdraví našich dětí, ale i naší planety. Věříme, že české maminky pochopí výhody moderních látkových plen a začnou je používat stejně jako maminky v zemích západních.
Za tým Papilios.eu
Kamila Osvaldová, Ing.

Čas neúprosně letí a je tu už rok 2022 a s ním čas na novou aktualizaci.

Posledních 5 let jsme se zaměřili především na náš baby butik ve Zlíně a dovolujeme se říct, že se nám podařilo vytvořit ten nejkrásnější obchůdek s dětským zbožím ve Zlíně a okolí.
Do nabídky přídáváme žádané zboží, značky, o které si Vy, naši zákazníci říkáte, nebo ty, které nás něčím natolik zaujaly, že jsme se je rozhodli zařadit  do sortimentu.
Je to především stále rozšiřiřující sortiment oblečení a textilu Little Angel s funkčním materiálem Outlast ® od českého výrobce Dita Tábor v.d., který navíc zaměstnává i naše handikepované spoluobčany. Sortiment a velikosti rostou s našimi zákazníky, takže u nás najdete už i velikosti 128cm a co neáme briskně objednáme a do 3 dnů zboží máte u nás. Totéž platí i pro žádané oblečení a textil Lodger.
Dále jsme rozšířili nabídku především hraček a to zejména Little Dutch, Vilac, Jabadabado Happy Horse , Petit Colage, Jollein ...
V plenkovém sortimentu postupně vypouštíme plenkové kahotky, pleny AIO. Ale posilujeme nabídku kvalitních čtvercových plen od velikosti 70x70 cm a ž po velké multifunční zavinovací pleny 120x120cm.
Z nosícího sortimentu se zaměřujeme pouze na nosítka Tula a Ergobaby. Ty si můžete u nás vypůjčit, vyzkoušet a pak u nás objednat se slevou dle aktuální nabídky distributora těchto značek.

Nyní je rok 2017 a je na čase trošku zaktualizovat informace o nás a naší nabídce:-)
Máte-li chuť, pokračujte ve čtení :-)
V roce 2009 jsem založili webové stránky www.papiliose.eu a eshop www.moderni-latkove-pleny (aby prý bylo jasno co prodáváme :-))
Začali jsme s prodejem plenkového zboží Nature Babies(UK), Nappies By Minki(UK), Nature Diaperaps (USA). No jo, byly to hezké časy, v té době to byly hezké plenečky od malých firmiček. Jak to už tak bývá, doba a konkurence nespaly a bylo potřeba pokročit ke změně.
 
V roce 2010 jsme objevili další anglickou firmu Lollipop Baby Product, Ltd. Jejich svrchňáče a AIO Pop N Gro a superhebké plenkové kalhotky Super Softies .či Bamboo Nappy. Tato firma také prošla nějakými transformacemi, do nabídky přidala dětské deky  a kojenecké oblečení. Bohužel ani rozšíření sortimentu nepomohlo a firma skončila :-( U nás na eshopu jsou ještě patrné stopy po této značce. Doprodáváme velmi kvalitní deky a zbytečky kojeneckých body a kalhotek. 
V roce 2011 jsme rozšířili nabídku o značku Baba+Boo (UK). Ta nás dostala v té době ojedinělou nabídkou krásných vzorů kapsových plenkových kalhotek vše v jednom. K tomu sponečky a čelenky do vlásků, tričenka a capáčky a baťůžky. Roztomilé, funkční a za dobrou cenu. Baba+Boo je příkladem menší rodinné firmy, za kterou od prvního krůčku stojí jedna osůbka Eve, maminka od 2 dětí, které ji k k tomto podnikání přivedly. Značka žije. Nejen tím, že každého půl roku se v nabídce objeví nové vzory, které si sama navrhuje a nenajdete je na žádné jiné plence, ale také rozšiřuje nabídku o další produkty. Letos to je například vylepšený střih s dvojitými gumičkami oklo nožiček nebo (rostoucí) novorozenecké plenečky vše v jednom.
 
Důležitým mezníkem ve vývoji naší firmy byl rok 2012, kdy jsme "vyjeli" na svůj první veletrh do Kolína nad Rýnem Kind und Jugend - největší veletrh v Evropě určený pro děti. Podívat se co všechno se ve světě nabízí.... Tenkrát jsme si odtud odvezli kontakt a později distributorství holandských baby šátků a nosítek ByKayA také jsme si tam všimli značky Bambinex (plenkové zboží) a začali jse je prodávat u nás. 
 
Dalším zlomovým bodem byl listopad  2013,  kdy jsme otevřeli naši malou vymazlenou prodejničku Papilios ve Zlíně. Maminky nakupující na eshopu si totiž na zboží chtěly sáhnout. Nějakou dobu jsme je vodily do našeho skladu v rodinném domku, ale nebylo ato důstojné. Omlouvat se, že je vedete tudy a tudy, protože proto ....  
Dnes máme prostor asi 3x větší s výlohou a daleko širším sorimentem než v roce 2013.
 
V roce 2014 jsme si opět z veletrhu v Kolíně nad Rýnem přivezli nápad prodávat multifunční mušelínové a bambusové zavinovačky Aden&Anais. Krása, krása, krása! Aden&Anais jsem si oblíbila z celého sortimentu snad nejvíce. Mají opravdu krásné vzory, do nabídky stále přidávají nové produkty. Mušelínové oblečení, muchlinky, deky, spací pytlíky. Radost prodávat :-)
Z plenkového zboží nás na veletrhu zaujala portugalská značku Piriuki. U té nás doslova nadchly vskutku noční AIO pleny. Bohužel kvalita nebyla nijak valná a proto jsme s prodejem této značky záhy skončili.
 
Rok 2015 byl také ve znamení začít s výrobou vlastních plen Papilios. Nápad šít štíhlé kapsové plenkové kalhotky tak aby seděly novorozeňátku, aby se daly "dovycpat" i pro větší batole, byl a je nápadem jistě dobrým, ale z kapacitních důvodů jsme se rozhodli šití "pustit k vodě". Vždyť je na našem trhu tolik českých dobrých značek :-) Snad se v brzké době nápadu se štíhlou kapsovou plenou ujme jedna z našich nejýraznějších akčních firem UNUO. 
Nyní ( 2017 ) nabízíme české značky Petit Lulu a Unuo.
 
 
Rok 2017 : nyní jsme na počátku se stabilní nabídkou jak plenkového tak dalšího kojeneckého zboží:
Nabídku jsme rozděli do 5 stěžejních bloků. Klikněte a uvidíte:-)
 
 
 
 

O nás aneb jak to všechno začalo

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace