Kdo jsme a jak to vlastně všechno začalo.

O nás aneb jak to všechno začalo 

Bylo jaro 2008. Bříško mi rostlo a rostlo a já začínala poslední trimestr. O moderních látkových plenkách jsem věděla už dříve od kamarádky, ale nikdy jsem jim nevěnovala větší pozornost. Na internetu jsem samozřejmě strávila nějaký čas čtením článků o moderním přebalování, o rizicích používání jednorázových plen atd., ale rozhodnutá jsem nebyla. Chlapeček se narodil a já měla nakoupené ekologické nebělené jednorázovky a v podvědomí látkovky. Jenže Šimonek trpěl na úporné kvasinky … Ještě nějaký čas na internetu .., ale to už jsem hledala konkrétní informace a byla jsem rozhodnutá s látkováním začít.

Papilios Zlín

Pořídila jsem si tedy výbavičku pro své miminko. Začínala jsem s plenami Popolini a byla s nimi spokojená. Časem jsem byla víc a víc zvědavá a postupně začala objevovat svět moderních látkových plen jak u nás, tak v zahraničí. Pár kousků, které na českém trhu nebyly, jsem se rozhodla koupit a otestovat sama. Jak to tak bývá, některé za moc nestály, ale na některé jsem nedala (nedám) dopustit. Tak proč ty kvalitní nezkusit dovážet a obohatit tak domácí nabídku?
V našem internetovém obchůdku momentálně najdete úžasné plenkové kalhotky, svrchňáčky a vkládací pleny. plenkové plavky od Nature Babies, Lollipop Baby Products, little LAMB, Baba&Boo (vše dovoz z Anglie). Naši nabídku stále rozšiřujeme a uvádíme na český trh kvalitní novinky v sortimentu moderních látkových plen, doplňků pro přebalování a výrobky s péčí o miminka, děti a maminky souvisejícími.
Jsme přesvědčeni, že návrat k látkovým plenám má smysl. Nejen pro zdraví našich dětí, ale i naší planety. Věříme, že české maminky pochopí výhody moderních látkových plen a začnou je používat stejně jako maminky v zemích západních.
Za Papilios team
Kamila Hornychová, Ing.
O společnosti
Kontaktujte nás
  • +420 605 578 935
  • Po - Pá : 10.00 – 17.00 hod
  • info@papilios.eu 
Sociální sítě

 Facebook Papilios    Instagram Papilios

 

 

Copyright © www.papilios.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.papilios.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Informace pro Vás