Počet položek: 0 0,- Kč

Kolik plen budu potřebovat?

Kolik budu potřebovat látkových plen nebo plenkových kalhotek?

  • Není snadné přesně říci kolik látkových plen si máte koupit, protože záleží na Vás samých, jak často chcete prát a jaké máte sušící možnosti...zda máte sušičku... Obecně se však doporučuje 18-22 kusů kalhotkových plen. Pro Vaši představu můžete nahlédnout do sekce Články - Návrh sad podle způsobu praní a sušení, kde se dočtete jaké je doporučované množství plen v závislosti na četnosti praní a způsobu sušení.

  • Většina zdrojů o látkových plenách uvádí jako ideální počet svrchních kalhotek 5 kusů od každé velikosti. Z vlastních zkušeností však víme, že 3 kusy by měly bohatě stačit. Navíc pokud si nakoupíte naše svrchní kalhotky od Nature Babies, Bambinex, či Papilios, pak nemusíte dokupovat dále větší velikosti, protože velikost těchto svrchňáčků lze upravit pomocí patentek:-).

  • vkládací pleny – počet záleží na vás. Některé plenky se dodávají i s vkládacími plenami. A není ji nutné použít vždy - slouží pouze k navýšení savosti plenky. Jako vkládací plenka se může použít i plenka vícevrstvá, klasická čtvercová. plena, složený ručník či cokoli co máte zrovna po ruce a saje:-).

  • Lze využít i klasické čtvercové pleny jako vkládací plenky nebo jako kalhotkové plenky pomocí různých skladů.

Potřebujete poradit ? Kolik plen budu potřebovat?

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace