Počet položek: 0 0,- Kč

Koloidní stříbro spray 25 ml 10 ppm

Koloidní stříbro ve spreji 25 ml v koncentracích 10, 20, 30, 40 ppm a 50ppm.

kliknutím zvětšíte
Koloidní stříbro spray 25 ml Koloidní stříbro-P.Gargulák
Vyberte variantu:
60,- Kč10 pracovních dnů
90,- Kč10 pracovních dnů
ks
Kód:PKOPG04
Výrobce:Koloidní stříbro-P.Gargulák
Cena s DPH : 60,- Kč
Přepočtená cena:3,- EUR
Přepočtená cena bez DPH:2,- EUR
DPH:21 %
Dostupnost:10 pracovních dnů ( 10 ppm )
Hmotnost: 0,1 g

Kvůli legislativě ČR prodáváme tento produkt NE k vnitřnímu užití. Následující informace mají pouze informativní charakter.

Skladování: k dlouhodobému udržení stavu napětí, skladujte lahve nastojato, bez vlivu slunečního světla, statické elektřiny a v chladu (ne chladnička). Zabraňte přiblížení elektromagnetickému poli (chladnička, TV, mikrovlnná trouba apod.). Uchovávejte mino dosah dětí! Dodání: koloidní stříbro je zásadně připravováno čerstvé.

KOLOIDNÍ  STŘÍBRO 

Dokonalý, přírodní, netoxický, bezpečný, prostředek proti  bakteriím, virům, plísním a jednobuněčným parazitům bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Působení stříbra na jednotlivé struktury mikroorganizmů:
Ionty stříbra formují komplexy s početnými komponenty bakteriálních buněk, které sestávají z kyslíku, dusíku, síry atd. Tyto atomy jsou obsaženy v mnohých částech buněk jako proteiny, enzymy a DNA/RNA. Tímto způsobem je stříbro účinné současně na více místech a způsobuje tím přerušení životního cyklu bakterie.
• ionty stříbra a jejich působení na enzymy
buňky mikroorganizmů obsahují vysoký počet funkčních proteinů – enzymy. Enzymy vykonávají specifické funkce jako např. transport živin do nitra buňky nebo dopravu z buňky ven.  Ionty stříbra proniknou do nitra těchto mikroorganizmů, naváží se na tyto enzymy a naruší jejich transportní funkci nutnou k životu.
• ionty stříbra a jejich působení na proteiny
Ionty stříbra nepůsobí jen na funkční proteiny, ale i na proteiny strukturální. Oba typy proteinu jsou lokalizovány  jak v buněčné membráně, tak i její plasmě. Ionty stříbra ovlivňují strukturální pevnost buňky mikroorganizmu. Následkem je ztráta esenciálních součástí buňky což vede k zániku samotné buňky.
• Ionty stříbra a jejich působení na buněčnou membránu
ionty stříbra dezorganizují strukturu membrány a vedou ke ztrátě uvolňování esenciálních iontů jako natrium a kalium. Takto vyvolaná nerovnováha vede k zániku mikroorganizmu.
• ionty stříbra a jejich působení na stěnu buňky
Stěna buňky tvoří ochrannou zeď okolo membrány. Ionty stříbra vyvolávají změny v molekulární úrovni, které přímo ovlivňují životně důležitou odolnost a funkčnost
• ionty stříbra a jejich působení na nukleové kyseliny
Ionty stříbra interagují se základem DNA/RNA mikroorganizmu a jeho genetickou informaci. Tímto dochází k poruše dělení a množení mikroorganizmu.

Příklad použití koloidního stříbra:
akne-borelioza-candidosa-chřipka-gastritida-meningitida -vředová choroba trávícího ústrojí-zánět dutin-lupenka-hyperplazie prostaty-nespecif. choroby zažívacího traktu-choroby krve-opar prostý i pásový-svrab-revmatismus-sepse-zánět pohrudnice-zánět potních žláz-zánět žlučníku-zánět dýchacích cest-absces-slezinná sněť-artróza-popáleniny-cystitida-plísňová onemocnění zažívacího traktu-kapavka dermatitida-infekční průjem-zánět středního ucha-rakovina kůže-černý kašel-diabetes-ekzémy-furunkulóza-infekční anémie-neurastenie-zánět slinivky- -lupus-tuberkulóza-zápal plic-zánět rohovky-malárie-spála-zánět víček- -lymfangitida-impetigo-kožní plísně-tyfus

Aplikace koloidního stříbra
· výplachy - ústní dutina (kromě desinfekce odstraňuje pach z úst; desinfikuje mandle)pochva,konečník/tlustéstřevo
· kapání do nosních dírek prevence i léčba zánětů dutin,
· inhalace - desinfekce dutin a horních cest dýchacích
· výtěr - nosních dírek a uší · zevní potírání - akné, vyrážek, ekzémů, oděrek a ran, popálenin, bodnutí hmyzem, míst zasažených plísněmi
· desinfekce - přidání několika kapek do běžných nápojů (zejména na cestách), do domácích konzerv a zavařenin, u domácích zvířat potírání ran, zánětů, kousnutí, vyrážek; napuštění hraček stříbrem
· desinfekce postřikem - (malý rozprašovač) pracovních desek v kuchyni, zbytků jídel k pozdější konzumaci; vyrážek z plen (u dětí), dětských hraček (které mohou přijít do úst), vyrážek, škrábanců, otevřených ran, popálenin, vřídků a akné, kožních plísní, ponožek;
· u domácích zvířat a ptáků postřik celého zvířete/ptáka (pokud je malý), postřik krmení/zobání, postřik pelechu, hnízda nebo klece,
· u domácích rostlin postřik rostliny, zejména míst zasažených chorobami a parazity, a půdy, přidání několika kapek do vody s řezanými květy prodlouží jejich svěžest· vnitřní užití u domácích zvířat a ptáků, dávkování po kapkách do pitné vody

            Účinný prostředek pomáhající při léčbě nemocí vyvolaných bakteriálními infekcemi, virových onemocnění, mykóz  a též jako antiseptický prostředek.
Stříbro je stopovým prvkem, nezbytným pro správné fungování lidského organismu. Působení stříbra má profylaktickou neboli ochrannou povahu a pomáhá posilovat imunitní systém. S mírou stárnutí organismu dochází ke zhoršení schopnosti asimilovat stříbro, což vede k jeho nedostatku a k postihu imunitního systému. Existuje jasná spojitost mezi nízkou hladinou stříbra a náchylností k různým druhům chorob. Vyčerpáním zemědělských půd aj. strava už prakticky neobsahuje stříbro charakteru stopového prvku. Jestliže se v organismu vyskytne nedostatek stříbra, následuje poškození imunitního systému. Koloidní stříbro je bioasimilační, což znamená, že vniká přímo do tělesné tkáně.
Koloidní stříbro je zcela přírodní léčivý prostředek nazývaný též "přírodním antibiotikem".
Koloidní stříbro není chemickou sloučeninou, jde o čisté metalické stříbro suspenzované v čisté vodě. Obsahuje částečky stříbra optimální velikosti (od 0,126 do 5 nm), tj. menší než bakterie a viry, což umožňuje jejich pronikání do nitra patogenů a podporovat tak léčebný proces. Uvnitř organizmu se díky své koloidní formě neslučuje s jinými látkami a neusazuje se v organizmu. Po použití je do 4-6 dnů vyloučeno z organizmu.
Vlastnosti koloidního stříbra: bezpečné, netoxické, působí jako antibiotikum, zabíjí více než 650 patogenů, ničí houby a plísně, zabíjí parazity, pomáhá rozvoji buněk, neshromažďuje se, nedráždí sliznici, nevytváří závislost, neobsahuje volné radikály,dezinfikuje, je bioasimilační, nedráždí oči, nereaguje s léky, posiluje imunitu organismu, bezpečné pro těhotné a kojící ženy, bezbarvé, bez zápachu.
Koloidní stříbro se ukázalo jako vysoce účinné v předcházení a léčbě infekcí a chorob, jako je AIDS, stafylokoků a streptokoků. Je doporučované jako posilující prostředek při nachlazení, může se aplikovat zevně u kožních nemocí, pro dezinfekci pitné vody, nebo jako dezinfekční prostředek v domácnosti. Vědecké výzkumy nepoukazují na žádné vedlejší účinky ústního nebo nitrožilního podávání správně připraveného koloidního stříbra. Dosud nebyla zaznamenána negativní reakce na koloidní stříbro ani na žádné jemu příbuzné preparáty v podobě léků. Stříbro postihuje enzymy, které všechny jednobuněčné patogeny využívají ve svém metabolismu. To způsobuje, že dané mikroorganismy po bezprostředním kontaktu se stříbrem umírají. Stříbro také značnou měrou přispívá k růstu kostí a urychluje hojení poškozených tkání. Stimuluje kostitvorné buňky, léčí nejvytrvalejší infekce a stimuluje léčbu kůže a měkkých tkání. Britský časopis British Medical Journal uvádí, že koloidní stříbro napomáhá obnovování Eustachovy trubice a uvolňování nosně-krční rýmy. Vědeckými výzkumy bylo též zjištěno, že stříbro dokáže zastavit mitózu (dělení) rakovinných buněk. Působí příznivě i v boji s AIDS.

Zboží ze stejné kategorie - Koloidní stříbro spray 25 ml

 Koloidní stříbro spray s nosním aplikátorem 30 ml | 5 ppm, 10 ppm, 20 ppm

Dostupnost: skladem
Cena s DPH od70,-
3,- EUR
Koloidní stříbro kapky 25 ml | 5 ppm, 10 ppm

Dostupnost: do týdne
Cena s DPH od55,-
2,- EUR
Koloidní stříbro 5 litrů | 5 ppm, 10 ppm, 15 ppm, 20 ppm, 30 ppm, 40 ppm

Dostupnost: do týdne
Cena s DPH od1 290,-
53,88 EUR

Váš dotaz Koloidní stříbro spray 25 ml

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace