Počet položek: 0 0,- Kč

O koloidním zlatu

Koloidní zlato

Koloidní-zlato

Koloidní zlato je vodný roztok kationtů zlata (Au+). Jedná se o nanočástice čistého metalického zlata, rozptýlené v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata.
Účinky koloidního zlata a forma roztoku umožňují jeho využití v široké řadě případů.

Koncentrace roztoku je připravována přímo ve výrobě, zakoupený produkt se neředí.

Koloidní zlato roztok

Tento výrobek je na území EU prodáván jako kosmetický přípravek.

Výrobce:

Petr Gargulák, Ladislava Váchy 515, 760 01 Zlín, Česká republika, IČ: 72476427, DIČ: CZ7607164114

Tel.: +420 733 659 567, info@agh2o.cz,
www.agh2o.cz, www.facebook.com/agh2o.cz

Balení:

Baleno v tmavých plastových nebo skleněných lahvích určených pro farmaceutický průmysl o objemu 100 ml.

Dostupné koncentrace:

10 ppm

Popis výrobku v souladu s legislativou EU

Kosmetický přípravek.

Přírodní kosmetický přípravek s obsahem zlatých částic, určený pro čistění a regeneraci problematické pleti.

Napomáhá udržovat mladistvý vzhled a pružnost pokožky, čímž vyhlazuje a omezuje tvorbu vrásek - příznaků stárnutí pokožky.

Popis výrobku zakázaný legislativou EU

Příbalový leták v souladu s legislativou EU

Koloidní zlato je čisté metalické zlatu (Au⁺), suspenzované (rozložené a rozptýlené) v čištěné vodě (H₂O) Aqua Purificata. Velikost částic je v řádech nanometrů. Je dodáváno v koncentraci 10 ppm (10 mg Ag v 1 litru přípravku).
Ingredients:
Aqua, Colloidal Gold
Objem:
Dodáváme v balení 100 ml.
Datum spotřeby a identifikace výrobní šarže:
Datum minimální trvanlivosti (Spotřebujte nejlépe do:) je uvedeno na etiketě výrobku. Číslo výrobní šarže je uvedeno na etiketě výrobku.
Charakteristika:
Koloidní zlato v koncentraci 10 ppm si drží transparentní (čirou) barvu. Časem může dojít k aglomeraci (dochází ke shlukování částic), což se projeví mírným zabarvením koloidu, avšak toto
není na závadu. Koncentrace roztoku je udávána v ppm (parts per million). 10 ppm označuje koncentraci 10 částic Au⁺ na 999 990 částic vody H₂O (10 mg zlata v 1 litru roztoku).
Návod k použití:
Určeno pro zevní použití. Při zevním použití aplikujte na suchou a čistou pokožku. Roztoky koloidního zlata se aplikují místně – tváře, paže, dekolt, podpaždí, apod. Na pokožku nanášíme
tamponem nebo pomocí mechanického rozprašovače – spreje. Ošetřené místo by nemělo být příliš zavodněno, při použití tamponu jej pouze lehce zvlhčete. Při aplikaci mechanickým rozprašovačem postačí 2-3 střiky na plochu cca 20 cm². Vhodné na podrážděnou nebo namáhanou pokožku pro uklidnění a regeneraci.
Upozornění:
Nepoužívejte vnitřně! Nepoužívejte na poškozenou pokožku! Při zasažení očí vypláchněte proudem vody. Uchovávejte mimo dosah dětí. Koloidní zlato se nesmí používat při přecitlivělosti na metalické zlato. Před prvním použitím koloidního zlata si nejdříve vyzkoušejte rozetřít trochu koloidního stříbra na zápěstí, a počkejte cca jednu hodinu kvůli možné alergii na zlato. Těhotné ženy a kojící matky by měly použití koloidního zlata konzultovat se svým lékařem.
Uchovávejte při teplotách 5 – 25 °C. Skladujte v temnu. Nezmrazujte!

 

Potřebujete poradit ? O koloidním zlatu

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace