Ten nejpřirozenější způsob depilace

Co je to cukrová pasta ?

Cukrová pasta je karamelu podobná hmota, která se po rozehřátí v mikrovlnné troubě nebo vodní lázni lepí a dá se s ní epilovat pokožka. Přírodní složení zajišťuje hypoalergenitu a vhodnost i pro velmi citlivou kůži.

Ke každé cukrové paastě přikládáme podrobný srozumitelný návod. V případě komplikací nebo nejasností se neváhejte na nás obrátit na kontaktních e-mailech nebo telefonním čísle.

Jak se cukrová pasta používá ?

1) Celé balení zavřené víčkem rozehřejete v mikrovlnné troubě či vodní lázni (bez varu)
2) Vyjměte část hmoty o velikosti vlašského ořechu a natřete ji na pokožku
3) Vícero drobnými škuby strhněte celou natřenou hmotu

Komplikace aplikace cukrové pasty ve vedrech

Pokud venku panuje velmi horké počasí a teploty uvnitř Vašeho obydlí překročí 25° může se epilace s cukrovu pastou stát obtížnější. Začne se brzy roztékat a nejde s ní pracovat tak jako dřív. Nejde strhnout z pokožky v celku, lepí se na prsty a vypadá to, jako by "nefungovala". Budete-li ale vědět jak na to, můžete epilovat bez potíží.

  • Neepilujte v koupelně nebo jiné malé místnosti, která se rychle prohřeje a zaplní vzdušnou vlhkostí. Ideální je stinná suchá místnost a omyvatelná sedací nebo lehací plocha. 
  • Zahřejte hmotu jen na minimální nutnou teplotu. Lepší je, když se s ní na začátku epilace ve vedru pracuje hůř, protož je pevnější. Během aplikace se postupně může zahřát více, aniž by to vadilo.
  • Za horka pastu před aplikací nehněťte, zbytečně ji tím zahřejete. Stačí nahřát v mikrovlnné troubě nebo vodní lázni a rovnou s čirou hmotou epilovat.
  • Použijte jemný zásyp pudrem na místo, které chcete epilovat - vsákne přebytečný pot aby neovlivňoval vlhkost pasty.
  • Pokud se dostanete při epilaci do fáze, kdy natřená cukrová pasta nejde z kůže odstranit. Již ji dále netahejte, vezměte z balení malý kousek, ten popotáhněte po natřeném pruhu hmoty a strhněte. Můžete tak dále pokračovat v epilaci

O společnosti
Kontaktujte nás
  • +420 605 578 935
  • Po - Pá : 10.00 – 17.00 hod
  • info@papilios.eu 
Sociální sítě

 Facebook Papilios    Instagram Papilios

 

 

Copyright © www.papilios.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.papilios.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Informace pro Vás