LIVE fota našich malých zákazníků, z našich akcí,

ROK 2019

Rozšířii jsme nabídku o hračky Kindsgut, Petitcolage, Kindsconcept, funkční oblešení a textil Little Angel

Rok 2018

Rozšířili jsme nabídku o hračky Little Dutch, softschelové oblečení UNUO

Rok 2017

Přestěhovali jsme náš butik o cca 100m z prodejní pasáže Zlínstav (Bartošova 5532) na ulici Zarámí 4463 (pod Českou spořitelnou)

Rok 2013

Naše specializovaná prodejna a poradna pro zdravé přebalování má od prosince ve svém týmu nového člena – Ivánka. Jsou mu teprve 3 měsíce, ale už stačil otestovat veškerý sortiment látkových plen z naší nabídky. Zajímá Vás, které kousky z jeho bohaté plenkové výbavičky jsou Ivánkovi a jeho maminky nejoblíbenější?

Po návratu z porodnice mu nejvíce, jak se u nás doma lidově říká, pasovala plena SUPER SOFTEE PopnGro z heboučkého minki materiálu v kombinaci se svrchními kalhotkami téže značky. Rovněž si Ivánek liboval v bambusové plence Bamboo Lovable  od Nature Babies, do které je balen rád dodnes. Další plenou, kterou Ivánek testoval je plena OSFA od Little Lamb. Jedná se o plenu vše v jednom určenou od narození po nočník. Její výhodou je super nízká cena mezi plenkami AIO (vše v jednom). Plena výborně saje a dobře schne, zpočátku vypadala stejně jako ostatní jednovelikostní pleny trošku větší, ale dala se patentkami hezky zmenšit. Navíc je velice měkká, dobže se přizpůsobuje proporcím drobečka. A jak je hodnotí Ivánkova maminka? Poměr výkon/cena rovná se paráda :-).  

Další testovanou plenou je Lollipop PopnGro Onesize. Jsou skvěle střižené, okolo nožiček propracované, vhodné tak od 4,5 kg, stejně jako AIO Bambinex. Zatím je používají hlavně na noc a jejich jejich čas100% využití během následujících dní určitě přijde ...

Největší oblibu si nakonec získaly pleny vše v jednom od BabaBoo, které stejně jako Little Lamb OSFA vypadaly na Ivánkovi zpočátku trošku objemněji, ale jak brouček roste, padnou mu líp a líp.  Maminka Ivánka si u plen BabaBoo pochvaluje nejen jejich úžasný design, kterému lze jen stěží odolat, ale i jejich střih, savost a relativně krátkou dobu schnutí. Vzhledem k tomu, že u Ivánka jsou momentálně pleny BabaBoo pomyslnou „jedničkou“, jeho maminka neodolala nové exkluzivní kolekci od BabaBoo, která nabízí extra kvalitu a design. Ze všech vzorů pak doma Ivánek slaví největší obdiv s modelem ježečka  :-).

No a tak to je s moderními látkovými plenami, se kterými nejen zdravě přebalujete, šetříte přírodu i své peníze, ale zároveň Vám i okolí přináší radost z jejich designu, protože některé plenkové kalhotky jsou jednoduše k  „sežrání“.

Potřebujete i Vy poradit s plenkovou výbavičkou pro Vaše dítko? U nás načerpáte veškeré informace, které ke zdravému přebalování potřebujete. Jsme tady pro Vás a Vaše děti… Konzultace v rámci naší plenkové poradny Papilios jsou zdarma. Kde nás najdete?  Specilizovaná prodejna a poradna Papilios – Zlín, Zarámí 4463

Nappy model Ivánek 1 týden
AIO Baba+Boo vzor Mr. Frog
Bamboo Nappy Size 1
Svrchní kalhotky PopnGro Onesize
Kapsová AIO PopnGro Size 1
AIO Baba+Boo vzor Ježeček
Ivánek 2 měsíce v Super Softie Size S1
Svrchňáčky PopnGro Size 1
AIO Little Lamb OSFA Green
AIO Baba+Boo Onesize Žirafka
AIO Baba+Boo Kravička
A jakápak plenečka se nám skrývá pod CRAZY bodáčkem? Přeci Včelka :-)
Designový outfit od Baba+Boo plenečka a triko z Biobavlny. Vzor Žabka
O společnosti
Kontaktujte nás
  • +420 605 578 935
  • Po - Pá : 10.00 – 17.00 hod
  • info@papilios.eu 
Sociální sítě

 Facebook Papilios    Instagram Papilios

 

 

Copyright © www.papilios.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.papilios.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Informace pro Vás