Počet položek: 0 0,- Kč

Label Label

Label Label

Naše historie:

Label Label se stal známým v roce 2005 se svými slavnými štítky a v roce 2019 byl znovu objeven! Nápad se štítkem pochází od krásné babičky, která ho vyrobila pro svou vnučku. To se ukázalo jako geniální... spotřebitelé sdíleli nadšení a látky na etikety létaly z regálů. Konkurenti přišli velmi brzy s vlastní verzí štítkových hadříků, mazlíčků a balvanů... už nebyly jedinečné. Byl tedy čas na obnovu... a stále je! Po původních hadrech, postavičkách zvířat a spoustě dalších designů přišel čas na restyle Label Label. Výsledkem je zcela nový styl domu, který je přizpůsoben současným a vědomým rodičům a tomu, co považují za důležité. Vymyšlené barvy, ekologické materiály, odolnost… S tímto „smyslem“ se Label Label znovuzrodil na konci roku 2019. Zpočátku přicházíme s odolnou kolekcí dřevěných hraček a stále pracujeme na nových projektech a vyvíjíme nové položky, abychom zaručili pokračování !

Proč Label Label?

Výběrem Label Label vybíráte odolné hračky. Domácí styl je okouzlující, současný, atraktivní… Hračky, které mají vzdělávací a dekorativní hodnotu a jsou vyrobeny s respektem ke světu, ve kterém žijeme, a ke světu, ve kterém budou vyrůstat naše děti.

Label Label tým:

Výzkum, brainstorming, kreslení a překreslování, výběr barev, materiálů, … Mnoho věcí se děje v zákulisí Label Label, než je produkt schválen kritickýma očima a stejně kritickými rukama našeho týmu.

 

  • Doporučujeme.
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
  • Nejprodávanější
  • Nejnovější
  • Abecedně
  
Label Label Silikonová matrioška Medvídek, Blue
Label Label sada 4 roztomilých, měkkých medvídků je módní dětskou verzí klasických ...
Dostupnost: skladem
ks
Cena320,-
Ušetříte80,-

Pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace