Počet položek: 0 0,- Kč

O výrobě

O výrobě

 
Koloidní stříbro vyrábíme - proto takto příznivá cena u všech nabízených koncentrací oproti ostatním prodejcům. Koloidní stříbro nepřekupujeme a neskladujeme zbytečně dlouho - koloidní stříbro je distribuováno přímou cestou z výroby k zákazníkovi.


Koloidní stříbro je baleno do plastových lahví určených pro farmaceutický průmysl - tyto stejné lahve používá např. fa. Dr. Kulich.

Tím, že je použit plast, je snížena cena za dopravné i zvýšena bezpečnost, při případném pádu láhve či nárazu.


Transparentnost lahví NENÍ na závadu, důležité je to, aby bylo koloidní stříbro skladováno v temnu.


Pro výrobu koloidního stříbra jsou použity přístroje se všemi požadovanými atesty.

Stejně tak stříbrné elektrody použité pro výrobu mají veškeré osvědčení o chemickém rozboru a jakosti (Ag 99,99 – dodavatel fa. Safina).

Vstupní surovinou je výhradně čištěná voda Aqua Purificata (dodavatel fa. Dr. Kulich)

Výrobní proces není nijak ovlivňován (např. nadměrné zahřívání kapaliny, zvyšování výstupního proudu apod.).

Roztoky jsou během výroby pravidelně míchány nízkootáčkovým míchadlem, což zajišťuje rovnoměrné sycení vyráběných roztoků.

Samozřejmostí je důkladné čištění všech komponentů (dávkovací a výrobní nádoby, filtry, míchací zařízení) před započetím každého výrobního procesu.

Od prvotní manipulace, přes veškeré výrobní procesy až po finální plnění lahví se používají určené ochranné pracovní pomůcky (zdravotnické rukavice, roušky).

Potřebujete poradit ? O výrobě

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace