Počet položek: 0 0,- Kč

Zdravá láhev

 • Na jakém principu funguje Zdravá lahev? Kde se aktivní stříbro v lahvi nachází?

Nanočástice přírodního stříbra jsou pevně ukotveny v plastovém těle lahve. Zajišťují její antibakteriální vlastnosti, lahev nezapáchá, netvoří se v ní bakterie ani plísně.

 • Je možné barevně rozlišit Zdravé lahve? Mám tři děti, tak aby si každé poznalo tu svou...

Ano, přímo v objednávce si můžete zvolit náhradní zátku v čtyřech různých barevných variantách. Zátky jsou totožné pro Zdravé lahve o objemu 0,7l i dětské Zdravé lahve 0,5l.

 • Je lahev vhodná na teplé nápoje?

Ano, do Zdravé lahve můžete nalít nápoj o teplotě max. 80 stupňů C. Nápoj lze přihřát i v mikrovlnné troubě – krátký interval max. 60 sekund.

 • Jaký je průměr a výška Zdravé lahve?

Průměr Zdravé lahve je 75mm. Výška dětské Zdravé lahve 0,5l je 186 mm, výška Zdravé lahve 0,7l pak 235mm. Zdravá lahev se vejde do většiny košíků na dětská, dámská i pánská kola.

 • Jaká je životnost Zdravé lahve?

To záleží i na Vás, způsobu a četnosti používání Zdravé lahve. Lahev je vyrobena z odolného polypropylenu s obsahem nanočástic přírodního stříbra. Je odolná proti běžnému poškození, lze ji mýt opakovaně v myčce, ale stačí ji i pouze vypláchnout pitnou vodou, protože stěny lahve mají téměř „samočisticí“ účinek. Antibakteriální funkce lahve je „doživotní“. Nezapáchá a netvoří se v ní plíseň, což jsou nejčastější důvody výměny nápojových lahví. Navíc lze životnost lahve prodloužit výměnou „náhradních dílů“, tedy víčka, zátky či těsnění.

 • Z jakého plastu je Zdravá lahev vyrobena? Obsahuje změkčovadla?

Zdravá lahev je vyrobena z polypropylenu, který oproti běžně užívanému PET neobsahuje žádná změkčovadla a je daleko zdravější pro lidský organismus. Zdravá lahev má veškeré zdravotní atesty pro Českou i Slovenskou republiku. Viz. sekce Atesty na tomto webu.

 • Jak mám u Zdravé lahve® vyměnit zátku, která už je opotřebovaná nebo okousaná od dětí?

Zátku vyměníte tak, že ji otočíte do pozice „OPEN“ a následně silou vytáhnete zátku zcela ven. Náhradní zátku pak zatlačíte na její místo zpět.

 • Jak se Zdravá lahev vyrábí?

Zdravá lahev je ryze český výrobek. Jedná se o unikátní nápojovou lahev na trhu, která byla vyvinuta ve spolupráci s českým univerzitním výzkumem v oboru nanotechnologie. Při výrobě Zdravé lahve je použita unikátní nanotechnologie, která zajišťuje antibakteriální účinky po celou dobu životnosti lahve. Zdravá lahev je plně recyklovatelná a při její výrobě nejsou používány látky zatěžující životní prostředí. Je vyráběna v rámci projektu, který je spolufinancován evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

 • Proč bych si měl Zdravou lahev koupit?

Zdravá lahev je antibakteriální, má univerzální využití a snadnou údržbu. Antibakteriální složka pevně ukotvená v materiálu lahve zabraňuje vzniku a aktivně likviduje bakterie v nápoji, plísně a zápach. Je vhodná pro všechny typy nápojů bez omezení, dokonce i pro sycené nápoje.

 • Proč je Zdravá lahev lepší než klasická plastová?

Zdravá lahev je vyrobena z polypropylenu, který je ze zdravotního hlediska mnohem bezpečnější nežli například běžně používaný PET. Zdravá lahev není jednorázovým nápojovým obalem, lze ji plnit opakovaně a proto je ideálním společníkem pro všechny, kteří nechtějí zatěžovat životní prostředí PET lahvemi a dalším plastovým odpadem.

 • Mohu Zdravou lahev mýt v myčce?

Ano, Zdravou lahev můžete mýt v myčce, ale stejně tak ji stačí vypláchnout vlahou pitnou vodou a nechat vysušit.

 • Je Zdravá lahev vhodná pro děti?

Ano, Zdravá lahev je určena všem – dětem i dospělým – k použití pro sport, volný čas, do zaměstnání i do školy. Zkrátka všem, kterým není lhostejné vlastní zdraví.

Potřebujete poradit ? Zdravá láhev

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace