Počet položek: 0 0,- Kč

Látkové pleny ...Jak na ně ?

Test Me Newborn Plenkový Set

Test Me Newborn Plenkový Set

Víme kolik času na internetu stráví maminky, které chtějí začít používat látkové pleny. Taková záplava informací a výrobků nakonec vede k tomu, že některé maminky v záplavě utopí a látkovat ani nezačnou. My u nás v baby butiku ve Zlíně dokážeme poradit jak na to (jsme na trhu již 11 let), pořádáme také pravidelné kurzy. Ale co ty maminky, které jsou od nás daleko, nebo nemají čas či chuť si pro radu přijít? Pro ty jsme na základě našich letitých zkušeností připravili nový komplexní produkt - sady látkových a moderních látkových plen včetně detailních popisů a doporučení všech produktů, které jsou součástí dané sady.

Kapsové pleny

Kapsové pleny jsou kalhotové plenkové kalhotky, které mají v zadní části kapsu, do které můžete vložit tolik savých vrstev, kolik potřebujete. Nemusí to být zrovna originál vkládací pleny, ale i poskládané čtvercové pleny, nebo i bavlněné utěrky, froté ručníky ... prostě vše co dobře saje. Vše máte uschováno v kapse. Dávat vkládací pleny do kapsy však není nutné. Pokud Vám lépe vyhovuje dávat je nahoru, dávejte je nahoru.

Péče o pleny

Péče o moderní látkové pleny je velice snadná! Budete příjemně překvapeni:-).

Jak často přebalovat

V četnosti přebalování by neměl by být rozdíl zdali používáme jednorázové či látkové pleny.

Kolik plen budu potřebovat

Není snadné přesně říci kolik látkových plen si máte koupit, protože záleží na Vás samých, jak často chcete prát a jaké máte sušící možnosti...zda máte sušičku... Obecně se však doporučuje 18-22 kusů kalhotkových plen.

Základní rozdělení plen

Látkové pleny členíme podle různých hledisek Vždy však vycházíme z toho, že při přebalování vždy potřebujete něco co saje a něco co nepropustí vlhkost.

Pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace